יום ראשון, 8 באוקטובר 2017

מותג מרככי הכביסה מספר 1 באירופה מציג: מהפכה בעולם מרככי הכביסה! כדוריות בושם עוצמתיות לכביסה של המותג Lenorמועדים לשמחה ושבוע מבורך,

אם יש מטלה מועדפת עליי בעבודות הבית, היא היא להתעסק בכביסה בכלל. להכניס למכונה, להוציא, להריח, לתלות ולקפל. המטלה הזו כמעט תמיד מוטלת עליי ,אחרים שיתמודדו עם כלים וכדומה.
כעת, עם הכדוריות הנפלאות של ריח מטריף, ריח בושם שנשאר איתנו ועם הכבסים הנקיים להרבה זמן.
מוצר מושלם, איך לא המציאו אותו עד עכשיו...
תודה רבה ל lenor. והמחיר- שווה לכל כיס. קראו כאן בפוסט.


מותג מרככי הכביסה מספר 1 באירופה מציג: 
מהפכה בעולם מרככי הכביסה! 
כדוריות בושם עוצמתיות לכביסה של המותג Lenor

עד 12 שבועות של ניחוח בעוצמה שלא הכרתם!*

אחרי שכבשו את העולם הן מגיעות לישראל ומאפשרות גם לכם להינות מניחוח עוצמתי שנשאר על הבגד עד ל- 12 שבועות*


מותג הכביסה המוביל Lenor חוזר לשוק הישראלי ומציע מוצר חדש: כדוריות בישום עוצמתיות לכביסה. מדובר באחד החידושים הגדולים ב- 50 השנים האחרונות בתחום הכביסה, עם טכנולוגיה ייחודית שפותחה במשך כ- 5 שנים. הכדוריות נמסות ורכיבי הבושם שוקעים בסיבי הבד בשלב האחרון של מחזור הכביסה. בעת חיכוך (כגון שפשוף, חיבוק, לבישה, וכו') רכיבי בישום אלה משחררים שוב ושוב תוך שהם מעניקים לבגדים ניחוח עוצמתי שנמשך לאורך זמן.

המוצר קל ונוח לשימוש: פשוט שמים את הבגדים המלוכלכים במכונה, מוסיפים את הכדוריות לתוך התוף ומעל הבגדים מכבסים כרגיל והבגדים יוצאים עם ניחוח בעוצמה שלא הכרתם. שמים כמה כדוריות שרוצים לפי מידת הניחוח הרצויה. הכדוריות מתאימות לכל סוגי הכביסה ובגדים.בישראל יוצעו 2 ניחוחות ייחודיים אשר נרקחו על ידי מומחים לריח במעבדות החברה: ניחוח רענן (בצבע כחול) וניחוח יוקרתי (בצבע זהב).

כדוריות הבושם יושקו ברשת הסופר פארם החל מאוקטובר 2017, במחיר השקה מיוחד של 15.9 ₪ ל- 180 גרם.
*בגדים באחסון
לעמוד הפייסבוק של Lenor ישראל: https://www.facebook.com/lenorisrael/ 


אין תגובות:

פרסום תגובה