יום חמישי, 13 ביולי 2017

הולכים לקייטנה עם פלוטו וחוזרים לגן עם יעל "בייבי סמארט" מציעים תיקים לקייטנה ולגן מעוצבים עם הקלאסיקות האהובות מהספרים

ערב טוב

אמנם אנחנו בעיצומו של החופש, אך הימים עוברים מהר (מהר מדי אפילו) ובחודש הבא אמהות ואבות ימצאו שוב את עצמם בלחץ של הרגע האחרון לקנות ציוד לבתי ספר ולגנים לשנת הלימודים תשע"ח.

אז כדי להקדים .... ולא לעמוד בלחץ של התורים הארוכים ברכישות אינסופיות. אני תמיד אוהבת להקדים ולקנות אפילו חודש לפני, להתכונן ולהתארגן בנחת ובאהבה.
לקחת את הילד/ה ולשתפם בחוויה של הקניה.
כעת החזרה לבית ספר ולגן נעשית יותר נעימה וחוויתית בזכות התיקים המדהימים מבית "בייבי סמארט" שממחישים לנו מלבד התיק הצבעוני ,הפרקטי והכל כך יפה, גם סיפור מצידו.
הקלאסיקות האהובות על ילדינו, ובחלקן הגדול היו אהובות גם עלינו.

במחירים שווים לכל נפש ורק תבחרו איזה סיפור אתם אוהבים לקרוא, להקריא ולהנות עמו- אבל בתיק.
תיקים מקסימים.
אלואן האחיין שלי ילך בשנת הלימודים הבאה עם תיק של - "האריה שאהב תות". תענוג ויופי של תיק לגן.
אני ממליצה באהבה.


הולכים לקייטנה עם פלוטו
 וחוזרים לגן עם יעל
"בייבי סמארט" מציעים תיקים לקייטנה ולגן מעוצבים עם הקלאסיקות האהובות מהספרים
"פלוטו מקיבוץ מגידו..." , "בים, בם, בם תירס חם" ...."מעשה בחמישה בלונים" , מיטב ספרי הקלאסיקות היפים שגדלנו עליהם, זוכים לקראת הקיץ לקבל  ביטוי כתיקי גן מעוצבים, בציורים מרהיבים ומשפטי פתיחה מתוך הספרים האהובים שעליהם גדלנו.  כך ילוו הסיפורים את ילדינו לפני השינה, בדרך לגינה ולגן.
בייבי סמארט החברה המובילה בישראל בתחום המוצרים לתינוקות ולפעוטות, פיתחה ליין רחב של מוצרים, שעליהם מוטבעים ציורים ותמונות מתוך הספרות הקלאסית,  אם זה על גבי כלי אוכל, מגבות ים, בקבוקים, מדבקות קיר, ספרי אמבט, מצעים וגם תיקים לגן ולקייטנה.
(בייבי סמארט היו היבואנים הבלעדיים של :  בייבי אינשטיין, והקלטת המפורסמת -  בייבי מוצארט).

לדברי תמי  כהן רז, בעלת החברה: "כחברה המתמחה בעולמות של תוכן לתינוקות וילדים, היה חשוב לנו למצוא דרך לחבר את דור הדיגיטל עם עולם הספרים הקלאסיים  המשובחים שעליהם גדלו דורות של ילדים. היה זה אך טבעי ליזום ליין ולשווק מוצרים שעליהם מוטבעים סיפורי הילדים הישראלים האהובים, וכך "להגיש" לדור הטכנולוגי את חווית הקריאה והאהבה לספרים".

כהן רז מוסיפה ואומרת: "דרך מוצרי הילדים, לרבות תיקי גן למשל, אנו מצליחים "להחיות" מחדש את גיבורי הקלאסיקות – יעל (מהבית של יעל") , הכלב פלוטו, האריה שאהב תות, ואת  יתר החברים.   ברגע שהם מככבים על מוצרים נוצר באופן טבעי גשר  עבור הקטנטנים  לעולם הספרות. התיקים יוכלו לשמש גם כמתנת יום הולדת מקורית ויפה, וכמתנת סוף שנה מקורית בגני הילדים.
·        ניתן למצוא בין מגוון האיורים תיקים מתוך הסיפורים: "איה פלוטו", "תירס חם", "מעשה בחמישה בלונים ", "האריה שאהב תות" ו"הבית של יעל"
גודל: 37X28 ס"מ 
מחיר: 49.9 ₪ . להזמנות באתר www.babysmart.co.il

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה