יום שלישי, 21 בפברואר 2017

עלית מקבוצת שטראוס משיקה חטיפי רבע לשבע אגוזים ורבע לשבע חלבה אישיים

בוקר שלישי מתוק לכולנושעת הדמדומים בין הערביים הגיעה וכזה five oclock הגיעה ואני מחפשת משהו מתוק להחזיק מעמד, עבודה, בית, ריצות, הליכה, ילדים, הורים מבוגרים, חייבת משהו מתוק לתגבור ,להרמת המורל ולצבירת אנרגיות טובות, כך שרבע לשבע הגיע בדיוק בשעה הנכונה. תודה לעלית/שטראוס על ההקטנה של האהוב עליי רבע לשבע והפיכתו לאישי. כל כך מתאים וטעים. מתאים לקחת בתיק לשעת חירום כשזקוקים למשהו קטן ומתוק.
זה נהדר כי זה לא מתייבש ,כך אמרה גם חברה שנתתי לה לבדוק והיא כזו אחת שפותחת חבילה גדולה ושומרת את היתר, לאט לאט כזה. אצלי זה בדיוק הפוך. אני פותחת חבילה גדולה ומחסלת. כך ששניים אישיים וקטנים בדיוק הולמים לי.
תודה רבה.

עלית מקבוצת שטראוס משיקה
חטיפי רבע לשבע אגוזים ורבע לשבע חלבה אישיים

שירה שקד, מנהלת תחום חטיפים מתוקים בשטראוס: "אנו פועלים כל העת על מנת לחדש בעולם החטיפים עם השקות למותגים האהובים. רבע לשבע הוא מותג מוביל וטעים בקטגוריית העוגיות ולכן החלטנו להרחיב אותו גם במתכונת של חטיף אישי. אריזה מוקטנת ונוחה למען אלו שמעוניינים בפינוק קטן במנה מדודה"

רבע לשבע הוא מותג מוביל בקטגוריית העוגיות ועכשיו ניתן יהיה להשיג אותו גם בחטיף אישי בשני טעמים:
· רבע לשבע  אגוזים- שני גלילי ופל בציפוי שוקולד חלב מעולה במילוי קרם אגוזים.
·רבע לשבע חלבה במהדורת מוגבלת- שני גלילי ופל בציפוי שוקולד חלב מעולה במילוי קרם חלבה.
שוק חטיפי השוקולד הבודדים מגלגל כ-187 מיליון ש"ח בשנה. עלית מובילה את הקטגוריה עם 57% נתח שוק ב 2016 (נתוני סטורנקסט).ניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות מובחרות.  כשרות בד"צ.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה