יום ראשון, 27 באוגוסט 2017

יצרנית היינות Blue Nun מייצרת יין חדש: Blue Nun כשר מענבי גוורצטרמינר וריזלינג וכעת - כשר!!
שבוע נפלא חברות וחברים

ההמלצה היא לשתות את הבלו נאן בבוקר או בוהריים. ואכן אתמול הוזמנו לבני ובן זוגו לארוחת בוקר עירקית כהלכתה שלוותה בפוקצ'ות פחות עירקיות וביין הנהדר שהגיע אלינו מגרמניה ותפס כאן שם בארץ- הנזירה הכחולה, יין גוורצטרמינר נפלא ומרענן, מתקתק במידה, כשמצננים אותו הוא מושלם. 
יבש בדיוק במידה ומתוק ולא יותר מדי. טעמי פירות מרעננים וקייצים, קליל ונפלא.
מתאים מאוד לקיץ הישראלי החם והלח. את היינות הכבדים יותר אני משאירה לחורף שגם הוא לא מתאפיין ביותר מדי קור.
כעת blue nun כשר לכל השומרים על כשרות ובפרט לחגי תשרי הקרבים ובאים עלינו לטובה.
מחירו שווה לכל נפש וטעמיו נפלאים. ממליצה מאוד.
תלגמו ותרגישו בטעמי פירות על הלשון שלכן/ם. יין מושלם כיין קינוח או בן לוויה לארוחת בוקר ישראלית/עירקית ,what ever.יצרנית היינות Blue Nun מייצרת יין חדש:
Blue Nun  כשר מענבי גוורצטרמינר וריזלינג
ייצור מיוחד עבור קהל ישראלי שומר כשרות

יינות בלו-נאן הם שם דבר בישראל. את היינות בבקבוק הכחול אפשר למצוא באירועים משמחים, במסעדות וגם בבית, לשתייה ביום-יום. ההצלחה הגדולה של המותג בישראל, אשר מאות אלפי בקבוקים ממנו נמכרים מדי שנה, עודדה את יצרנית היינות להיעתר לבקשת  'שקד' – יבואנית היינות והמפיצה הבלעדית של יינות בלו- נאן בארץ, ובעקבותיה יוצר במיוחד עבור השוק הישראלי יין לבן חצי-מתוק מהדורה מיוחדת כשרה לכל ימות השנה תחת השם Blue Nun - כשר.

קצת היסטוריה: ממלחמת העולם השנייה ועד סוף המאה הקודמת לא יוצר יין כשר בגרמניה. ניסיונות אחדים נחלו הצלחה זניחה באירופה ולא הצליחו למצוא את דרכם לארץ. הייצור הכשר הגדול ביותר בגרמניה עד כה שייך למותג 'שנקל' (Schenkel)  שייצר יינות אדומים ורוזה באזור הריינהסן תחת השם 'נגילה', אך נראה שגם ניסיון זה דעך וכעת Blue Nun הינו היין הכשר היחיד המיוצר בגרמניה.

על Blue Nun כשר:
היין עשוי מענבי גוורצטרמינר וריזלינג. הוא ארומטי עם ארומות מתוקות של ליצ'י ואפרסק, נהדר כאפריטיף ומומלץ במיוחד ללוות ארוחות בוקר, בראנצ'ים ומתאים במיוחד לאקלים הישראלי. מחיר מומלץ לצרכן: 50 ₪.
היין כשר לכל ימות השנה.

להשיג ברשת 'דרך היין' ובחנויות היין המובחרות.צילום- אייל קרן
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה